bg ru ua
Початок > Новини > Платформа M-Files 2018 – управління інформацією в усіх системах без міграції даних

Платформа M-Files 2018 – управління інформацією в усіх системах без міграції даних

25.12.2017

У новому підході до управління інформацією використані можливості штучного інтелекту, щоб скоротити розрізненість інформації та спростити користувальницький досвід без перебудови наявних в компанії систем і процесів.

13 грудня 2017 року компанія M-Files Corporation, постачальник рішень з інтелектуального управління інформацією, офіційно оголосила про вихід нової версії M-Files 2018. Нова версія системи – важливе переосмислення і оновлення продукту, яке передбачає принциповий крок назустріч бізнес-завданням з управління інформацією. Версія M-Files 2018 і новий рівень інтелектуальних метаданих в архітектурі системи надають користувачам уніфікований і простий інтерфейс, щоб швидко знаходити документи та іншу інформацію незалежно від системи зберігання.

Кількість бізнес-інформації зростає, систем стає все більше

Кількість інформації, якою керують компанії, збільшується лавиноподібно. Водночас зростають запити бізнесу на автоматизацію процесів і спрощення ІТ-систем. Системи управління інформацією попереднього покоління та інші традиційні підходи до управління інформацією не працюють. Інформацію або блокують негнучкі системи, підібрані за принципом «одна система для всього», або вона хаотично розмножується по непов'язаних системах. Компанії насилу намагаються керувати документами та іншою інформацією, а працівники не можуть швидко знайти потрібну інформацію для виконання робочих завдань.

Спільно з аналітиками Dimensional Research компанія M-Files провела глобальне опитування щодо зберігання корпоративної інформації і визначила вплив, який чинять на бізнес численні сховища. Близько половини опитаних (48%) підтвердили, що у компанії є проблеми з управлінням великою кількістю сховищ інформації. 67% учасників дійшли висновку, що пошук останньої версії документа або файлу з різних систем і місць зберігання негативно відбивається на їх продуктивності.

Залишаємо інформацію на своїх місцях

Версія M-Files 2018 та Інтелектуальний рівень метаданих в архітектурі системи пропонують користувачам простий уніфікований інтерфейс для розумного пошуку, доступу до інформації, управління даними та інформацією, що може зберігатися в будь-якій системі, при цьому, така схема не перешкоджає наявним процесам та їх учасникам. Це позбавляє від складних і дорогих проектів з міграції даних – двох великих перешкод, на які натрапляють компанії в процесі впровадження інновацій та покращення бізнес-процесів.

«Платформа M-Files 2018 являє собою новий підхід – «інтелектуальне управління інформацією» – який підштовхнув аналітиків, галузевих експертів та організації різного типу повністю переглянути традиційні визначення та підходи до управління інформацією», – говорить Мііка Мякітало, генеральний директор корпорації M-Files. «З виходом M-Files 2018 ми спростовуємо міф про те, «що весь контент повинен зберігатися в одній системі»Ми так вважали завжди: абсолютно не важливо, де збережена інформація; важливо, що вона містить і з чим пов'язана. Саме контекстні зв'язки роблять її релевантною».

Інноваційна архітектура M-Files

Інтелектуальний рівень метаданих – це інноваційна зміна в архітектурі M-Files, яка підтримує конектори до зовнішніх систем. Щойно зовнішній конектор встановлено, інформація з цієї системи стає безпосередньо доступною через мобільний додаток M-Files, настільний клієнт M-Files і веб-доступ. Користувачі працюють з інформацією без переміщення даних і не заважають іншим користувачам пов'язаних систем. Інформацію, яку збережено в зовнішніх системах, можна доповнити метаданими. За їх допомогою M-Files встановлює зв'язки між об'єктами інформації і формує контекст у існуючих бізнес-системах. Наприклад, документи в мережевій папці або в SharePoint можна класифікувати за типом («договір» або «комерційна пропозиція») і пов'язати з іншими важливими бізнес-об'єктами: профілем клієнта в CRM-системі або проектом / кейсом в ERP-системі.

Такий підхід пропонує абсолютно нове динамічне подання інформації, при цьому дані, документи та файли залишені в звичному місці зберігання і доступні користувачам, в яких не встановлена ​​програма M-Files. Платформа M-Files 2018 надає відкриту архітектуру для розробки конекторів до будь-якої зовнішньої системі. Партнери та клієнти M-Files зможуть самостійно розвивати додаткові конектори. Сам постачальник, компанія M-Files, також планує випускати нові конектори. Незабаром будуть доступні для використання конектори до хмарних сервісів Google Drive Microsoft Exchange.

«Нам потрібен новий підхід до управління інформацією», – каже Джон Манчіні, головний євангеліст міжнародної асоціації з управління інформацією та зображеннями AIIM. «Кожна компанія вибере свій шлях, але наступні твердження стануть ключовими для всіх: потрібно відмовитися від думки, що можна зберігати всю інформацію в одній системі і сфокусуватися на рішеннях, нейтральних до кількості місць і систем зберігання; необхідно залучати користувачів завдяки простим, лаконічним інтерфейсам та інтуїтивним інструментам; потрібно зрозуміти важливість метаданих».

Штучний інтелект автоматизує та спрощує управління інформацією

Платформа M-Files 2018 використовує технології штучного інтелекту (AI), щоб допомогти користувачам автоматично аналізувати, класифікувати, відзначати документи та іншу інформацію. Технології AI дозволяють встановити зв'язки з об'єктами в інших системах, наприклад, пов'язати документ з клієнтом, проектом або кейсом, яким керують в CRM, ERP або HR-системі. Такі зв'язки разом з іншими метаданими встановлюють контекст, який змінюється в залежності від ролі користувача, етапу процесу та індивідуальних налаштувань. Це дозволяє персоналізувати роботу користувачів з інформацією, при цьому організація не втрачає контролю над безпекою та розмежуванням доступу.

Штучний інтелект в M-Files 2018 дозволяє автоматично класифікувати контент і пропонує метадані для документів та іншої неструктурованої інформації, використовуючи текстову аналітику, обробку природної мови, розуміння природної мови й аналітику зображень. Платформа M-Files 2018 включає технології AI власної розробки, які представлені до отримання патенту, а також відкриту архітектуру для сервісів AI, наданих третіми сторонами: Microsoft, Google, ABBYY та іншими.

Дізнайтеся більше про рішення M-Files

Замовте демо-версію системи

Наші клієнти