bg ru ua
Початок > Новини > M-Files зберігає позицію лідера в аналітичному звіті Nucleus Research з ECM за 2017 рік

M-Files зберігає позицію лідера в аналітичному звіті Nucleus Research з ECM за 2017 рік

02.10.2017

Галузеві аналітики визнали M-Files провідним ECM-рішенням четвертий рік поспіль.

Згідно з аналітичним звітом Nucleus Research Value Matrix 2017 з управління корпоративною інформацією, платформа M-Files належить до числа лідерів ECM-ринку четвертий рік поспіль за двома показниками: зручність використання і функціональність. Ці два фактори безпосередньо впливають на термін окупності інвестицій в систему. У звіті 2017 року аналітики розглянули 19 постачальників ECM-рішень і за результатами оцінки розмістили вендорів в одному з квадрантів: Лідери, Експерти, Координатори та Ключові постачальники.

«Зручність використання вже стала найважливішим фактором прийняття рішення, коли мова заходить про корпоративні системи, і це особливо актуально для ECM-технологій», – прокоментував Грег Міллікен, старший віце-президент з маркетингу M-Files Corporation.

 

«Підхід Nucleus Research до аналізу ринку ECM підкреслює ключову роль користувацького досвіду, при цьому аналітики вивчають необхідні характеристики та можливості систем для відповідності вимогам реального бізнесу з управління та обробки інформації. Наша позиція в якості «Лідера» в матриці Nucleus Research дозволяє зрозуміти, чому ми зростаємо набагато швидше решти ринку та інших конкурентів: в системі M-Files оптимально поєднані потужні можливості з управління інформацією, які дійсно використовують компанії, і зручність для користувачів ".

«Ринок ECM – надзвичайно конкурентний, і компанія M-Files явно проявила себе як ключовий гравець завдяки унікальному підходу до системи з багатою функціональністю ECM, яка до того ж інтуїтивна і проста у використанні», – додав Ян Кемпбелл, генеральний директор Nucleus Research. «M-Files такоже має вражаюче уявлення про майбутнє ECM, тому ми очікуємо розвиток їхнього успіху і швидкого зростання компанії.

 

Дізнайтеся детальніше про можливості M-Files

Маєте запитання? Зв'яжіться з нами за телефоном +38 (044) 351 16 24 або електронною поштою info.ua@fts-eu.com

Наші клієнти